Manager Restauracji (k/m)

PrusimVollzeit15.04.2019
Unternehmensprofil  Merken

Olandia Kraina Konferencji i Wypoczynku w Prusimiu k. Międzychodu poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Managera Restauracji (k/m)

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę klienta Restauracji zgodnie ze standardami obiektu;
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług oraz dbanie o dobry wizerunek Restauracji;
  • Zarządzanie, motywowanie i szkolenie zespołu pracowników;
  • Odpowiedzialność za rekrutację pracowników Restauracji
  • Bezpośrednia współpraca z Szefem Kuchni oraz Działem Sprzedaży
  • Kształtowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Gośćmi, w tym obsługa bezpośrednia;
  • Kontrolowanie i optymalizacja kosztów;
  • Realizacja planów budżetowych i sprzedażowych;
  • Obsługa bankietów, przyjęć okolicznościowych, konferencji.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym, kierowniczym stanowisku;
  • Znajomość systemów gastronomicznych;
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Profesjonalizm i dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych celów;
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w działaniu;
  • Proaktywne podejście oraz chęć wpływu na rozwój marki;

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko;
  • Pracę w pozytywnej atmosferze w renomowanym obiekcie;
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań w zakresie rozwoju zespołu oraz działalności firmy;
  • Pracę przy różnorodnych, ciekawych projektach;
  • Uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach, szkoleniach i meetingach branżowych;
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego;
  • Możliwość zakwaterowania (czasowe/ stałe) w mieszaniu pracowniczym na terenie obiektu;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji.

CV prosimy o przesłanie na adres mailowy: kariera@olandia.pl z dopiskiem: Manager Restauracji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Olandia
Prusim 5
64-420   Kwilcz
kariera@olandia.pl
www.olandia.pl

Olandia

OLANDIA to wyjątkowe miejsce, które przenosi swoich Gości do innej rzeczywistości. Położona w miejscowości Prusim, nad jeziorem, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, na skraju Puszczy Noteckiej, kusi swym niezwykłym urokiem i zaprasza do odkrywania historii tego miejsca. Zlokalizowana w XVIII wiecznym, zrewitalizowanym folwarku dba o historyczne dziedzictwo ale nie brak jej również nowoczesnego podejścia w zakresie obsługi czy rozwiązań ekologicznych. Obcowanie z naturą jest tutaj niewymuszoną przyjemnością, a liczne atrakcje pozwalają na aktywne spędzanie czasu. 60 pokoi, Restauracja, sale konferencyjne, SPA, Winiarnia oraz mnóstwo atrakcji wewnątrz i na zewnątrz pozwala na fantastyczny odpoczynek Gości. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne warunki pracy i dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy mieli równe szanse i możliwość rozwoju zawodowego.